Yeni Bir Dil Öğrenin

Litvanya da eğitim dili ingilizce olamsına rağmen, litvanca ve rusca ıkıncı dıl derslerıde alarak dıl alternatıflerını degerlendırebılırsınız. Yabancı bir dilde yeterli olmak ilköğretim ve kolej seviyesindeki öğretim alanlarında, mütercimlik ve tercümanlıkta ve resmi görevlerde avantaj sağlar.

Devamı

Kolayca İngilizce Öğrenin

En kolay ve hızlı dil öğrenmek ancak o dilin kullanıldığı ortamlarda mumkun olmakta ve hatta kullanmak zorunluluğu dahada hızlandırmaktadır.

Devamı

Litvanya Yolculuğumuz

Litvanya da bir yaşam kurmak, yeni bir sosyal yapıya, farklı bakış acılarında, mentaltede ınsanları anlayabılmek, avrupa shenken ulkesi olan Lutvanya dakı kanun kural ve devlet yapısını tanımak, coğrafyaya, hava ve klimaya alışmak, farklı para birimi ile kazanmak ve harcamak gibi bir cok konuda hızlı adaptasyon gereketıren ılk yıllarda mutlaka danısabileceğiniz, size yol gosterecek ulkede yasayan kişi ve kurumlara ıhtıyac duyulmaktadır.

Devamı

Litvanya'da Eğitim Fırsatları

Türkiye ve 47 ülkede geçerliliği olan diplomanız ile çok geniş bir coğrafyada yaşayabilme, iş yapıp çalışabilme özgürlüğüne eğitiminiz sonunda ulaşacaksınız.

Devamı